Aqualung Technisub ZEPHYR FLEX P.V. silikon černý, oranžová

Kód: 181430
690 Kč –10 %
Aqualung Technisub ZEPHYR FLEX P.V. silikon černý, oranžová
690 Kč –10 % 620 Kč 512 Kč bez DPH 620 Kč / 1 ks
Skladem, u Vás do 4 dnů
Můžeme doručit do:
25.6.2021

Unikátní dvou-materiálový design šnorchlu Zephyr Flex kombinuje tuhost a flexibilitu pro optimální spolehlivost a pohodlí. Zephyr Flex je vlnitý šnorchl s eliptickým výdechovým ventilem a pružným, nárazuvzdorným deflektorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní dvou-materiálový design šnorchlu Zephyr Flex kombinuje tuhost a flexibilitu pro optimální spolehlivost a pohodlí. Zephyr Flex je vlnitý šnorchl s eliptickým výdechovým ventilem a pružným, nárazuvzdorným deflektorem. Jeho jedinečný design využívá dva materiály: tuhý materiál, který zabraňuje stlačení šnorchlu, a měkký a pružný materiál, který snižuje tlak vyvíjený na ústa potápěče. Jeho eliptický výdechový ventil chrání Zephyr Flex před pronikáním vody a zároveň usnadňuje jeho vyprazdňování. Anatomický silikonový náustek snižuje únavu čelistí a její pružný vrchní deflektor omezuje  vstup stříkající vody do šnorchlu, když je moře drsné. Jeho ergonomické připevnění je snadné, dokonce i v silných rukavicích.

Parametry :

– Eliptický silikonový výdechový ventil je klíčovou součástí šnorchlu, jeho tvar zaručuje dokonalé utěsnění a velkou jednoduchost vyprazdňování.
– Anatomický náustek vyrobený z lékařského silikonu snižuje únavu čelistí.
– Těsnění mezi náustkem a tělem ventilu a vlnitou trubicí je těsné uložení, které se otáčí pro optimální seřízení.
– Vrapová trubice je vyrobena ze dvou materiálů: tuhý materiál a pružný materiál. Vrapové šnorchly jiných výrobců se stlačují i ​​při mělkých ponorech. Uživatelé Zephyr Flex se s tímto problémem nikdy nesetkají díky své pevné struktuře, která si vždy zachová svůj tvar. Jeho flexibilita také nabízí výhody z hlediska polohování: náustek  může být držen v ústech potápěče bez napětí pro větší pohodlí a menší únavu.
– Velký držák šnorchlu se díky ergonomickému designu velmi snadno používá, a to i v silných rukavicích.
– Tvar trubice umožňuje Zephyr Flex pohodlně spočívat na obličeji potápěče.
– Chránič ( vlnolam ) proti stříkající vodě je vyroben ze dvou materiálů a má stejnou technologii jako vrapová trubice. Tato pevná, ale flexibilní sada pomáhá předcházet riziku zranění v přeplněných prostředích, jako jsou kluby, kurzy nebo potápěčské lodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šnorchly
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: