GEAR AID flexibilní lepidlo AQUASURE 2x7g

Kód: 841111146
302 Kč 250 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

AQUASURE na bázi polyuretanu je universální flexibilní lepidlo vhodné pro opravy potápěčských, rybářských a vodáckých potřeb. Dají se s ním opravit neoprenové obleky, suché obleky, latexové manžety, neoprenové rukavice a boty,batohy, lodní pytle, rybářské holínky, nafukovací matrace, kajaky atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQUASURE na bázi polyuretanu je universální flexibilní lepidlo vhodné pro opravy potápěčských, rybářských a vodáckých potřeb. Dají se s ním opravit neoprenové obleky, suché obleky, latexové manžety, neoprenové rukavice a boty,batohy, lodní pytle, rybářské holínky, nafukovací matrace, kajaky atd. Dá se také aplikovat jako protiskluzová vrstva na neoprenové ponožky atd. Doba potřebná k zatvrdnutí je 24 hodin. Dodáváno s praktickým štětečkem.

Pokud lepíte menší plochy použijte raději verzi 2x7gr, protože otevřete pouze jednu tubu a máte tak k dispozici ještě jednu ( neotevřenou ) tubu na pozdější opravy. Lepidlo časem v tubě vysychá.

Návod k použití

Pokyny pro opravu neoprenu
Vyčistěte poškozenou oblast s přípravkem Cotol-240, či ředidlem (ředidlem na barvy, odlakovačem na nehty, či podobným přípravkem). Upravte uvolněná vlákna. Povrchy, které nejsou z tkaniny by měly být zdrsněny smirkovým papírem, pak očištěny. Nanášejte na povrch přímo z tuby, či nožem či špejlí s plochým zakončením. Slepené plochy ponechejte přes noc. Vyvarujte se kontaktu s jinými povrchy. Většina oprav je plně lepena přes noc (10-14 hodin). U náročnějších oprav vyčkejte ještě déle. Použijte urychlovač Cotol-240 pro urychlení opravy (2 hodiny, či méně).

Díry a trhliny
Vytvořte podklad s odstranitelnou páskou. Naplňte otvor až 0,6cm za hranu přípravkem AQUASURE. Odstraňte po zaschnutí pásku.

Švy
Naneste asi 1,5 cm vrstvu tak, aby překrývala okraje švů nejméně o 0,6cm. U tkanin jemně přitlačte slepené povrchy, aby se látka nasytila.

Silně opotřebované oblasti
Nožem naneste hustou vrstvu, čímž vytvoříte ohebné místo odolné proti opotřebení.

Varování
Plně zaschlé lepidlo Aquasure je po navlhčení velmi kluzké. Pro dodatečné napětí obuvi posypte povrch 1/2 hodiny po nanesení na nezaschnutý Aquasure.

Skladování
Vymačkávejte obsah směrem k hrdlu tuby. Udržujte čisté a uzavřené víčkem. Uschovejte na chladném tmavém místě a pokud chcete prodloužit trvanlivost, uschovejte tubu v mrazničce.
Při rozmražení, či usnadnění výtoku obsahu tuby ji na 15 minut ponořte do teplé vody.

Obsahuje toluen. Používejte pouze ve velmi dobře větrané místnosti. Vyvarujte se delšímu vdechování či výparům. Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pokud dojde k požití, nenuťte se k zvracení. Vyhledejte okamžitě lékaře. Vyvarujte se kontaktu s pokožkou, či zasažení očí. Udržujte z dosahu dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: