Nauticam NA-S1H Housing for Panasonic Lumix DC-S1H

Kód: 17719
96 700 Kč 79 917 Kč bez DPH 96 700 Kč / 1 ks
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Nové pouzdro od Nauticamu pro Panasonic LUMIX DC-S1H je dokonalým doplňkem fototaparátu a je navržen tak, aby plně využíval pokročilé možnosti videa S1H.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývoj bezzrcadlových fotoaparátů s vyměnitelnými objektivy se v posledních několika letech dostal na špičku a Panasonic je vedoucím představitelem dalších vylepšení zaměřených na videozáznam. S fotoaparátem LUMIX DC-S1H se Panasonic věnuje celé své full-frame bezzrcadlové S1 platformě a dává jí přeplněné  kino-video specifikace. S1H je první full-frame bezzrcadlový fotoaparát, který nabízí 6K (3:2) 24p interní nahrávání s 14+ stopami dynamického rozsahu. Nauticam NA-S1H s přepážkou M28 podporující výstup HDMI 2.0 lze kombinovat s externími monitory/nahrávači Atomos Ninja V a Shogun Inferno, což nabízí ještě více možností nahrávání a monitorování.

Jelikož S1H je evoluční mezi bezzrcadlovými fotoaparáty, NA-S1H je pokrokem inovativního přístupu Nauticamu k designu a konstrukci obalu. Vzhledem k tomu, jak se zvětšují možnosti fotoaparátu umístěných uvnitř, musí tak učinit i samotné pouzdro. NA-S1H je dokonalým doplňkem kamery S1H a je navržen tak, aby plně využíval pokročilé možnosti videa S1H.


Technické specifikace:

Rozměry 369mm šířka x 218mm výška x 170mm hloubka
Váha na vzduchu 3.9kg
Váha ve vodě -0.3kg (zahrnuje fotoaparát, bateriii a DMW-FL70 blesk)
Hloubková dostupnost 100m
Otvor portu N120

 

Na všechny výrobky Nauticam je nutné zaplatit zálohu 70% z kupní ceny. Bez zaplacené zálohy nebude objednávka akceptována. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Foto-Video pro potápění
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: