Nauticam Atomos Ninja V Housing for Atomos Ninja V 5” 4Kp60 4:2:2 10-bit Reorder/Monitor/Player (excl. HDMI 2.0 cable)

Kód: 17922
52 590 Kč 43 463 Kč bez DPH 52 590 Kč / 1 ks
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Na trh přichází Atomos Ninja V nejen jako skvělý monitor, ale také jako záznamový přístroj 4K 60p 4:2:2 s 10bitovým videem včetně SSD disků v režimu úprav ProRes nebo Avid formátu. Když je Nauticam NA-Ninja V používán s podporovanými pouzdry a fotoaparáty, je umožněné připojení Ninja V přes HDMI 2.0 a je pak poskytovaný snadný přístup k ovládacím prvkům Ninja V pod vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S více fotoaparáty, které nabízejí vysoce kvalitní HDMI video výstup, přichází Atomos Ninja V nejen jako skvělý monitor, ale také jako rekordér 4K 60p 4:2:2 s 10bitovým videem včetně SSD disků v režimu úprav ProRes nebo Avid formátu. Když je Nauticam NA-Ninja V používán s podporovanými pouzdry a fotoaparáty, je umožněné připojení Ninja V přes HDMI 2.0 a je pak poskytovaný snadný přístup k ovládacím prvkům Ninja V pod vodou.

Technické specifikace:

Rozměry 224mm šířka x 169mm výška x 113mm hloubka
Váha na vzduchu ~1.62kg
Váha ve vodě -0.36kg (s monitorem, Atom X SSD, NP-F970 batt)
Hloubková dostupnost 100m

 

Nauticam NA-Ninja V staví na silném základu, který Nauticam vybudoval s předchozími kryty monitorů/záznamových přístrojů Atomos, ale je postaven na nové přepážce M28 s velkými otvory, která podporuje HDMI 2.0.

Ninja V se snadno montuje do pouzdra, zapadne bez stop nebo jiného montážního příslušenství a je držen na místě dvěma otočnými pákami. Ninja V je vybaven jak vstupem HDMI 2.0, tak výstupem a NA-Ninja V podporuje obojí. Se dvěma přepážkami M28 lze druhý kabel HDMI připojit na jiný monitor. Ninja V umožňuje k tomuto výstupnímu signálu použít krychlový formát 3D LUT.

NA-Ninja V podporuje baterii velikosti až NP-F970, která poskytuje až dvě hodiny provozu. Baterie CR-2032 napájí vakuovou kontrolu a systém detekce prosáknutí. Při použití se zahrnutým podtlakovým ventilem poskytuje systém v reálném čase zpětnou vazbu o vodotěsné integritě pouzdra pomocí snadno viditelné vícebarevné LED na horní straně krytu.

Přístup k ovládacím prvkům dotykového displeje Ninja V je ovládán řadou tlačítek a knoflíkem voliče pod displejem pouzdra, včetně tlačítek PLAY, REC, MON, RGB, PEAK a páky Muti-Selector.

 Na všechny výrobky Nauticam je nutné zaplatit zálohu 70% z kupní ceny. Bez zaplacené zálohy nebude objednávka akceptována. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nauticam pouzdra pro monitory / recordery
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: