Nauticam NA-G7XIII Pro Package (inc. flexitray, right handle, two mounting balls, M14 vacuum valve, shutter extension)

Kód: 17330P
39 430 Kč 32 587 Kč bez DPH 39 430 Kč / 1 ks
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Robusní obal Nauticam NA-RX100III tvrdě eloxovaný a tvořený z pevného hliníku, který skvěle umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nauticam s potěšením oznamuje vydání svého nejnovějšího podvodního hliníkového krytu pro Sony RX100 III. NA-RX100III zdědil mnoho od svých velmi populárních předchůdců, ale podařilo se přidat inovativní dotek s novými funkcemi, které dříve nebyly vidět v krytu kompaktního fotoaparátu.

NA-RX100III stanovil nový standard pro pouzdra kompaktních fotoaparátů. I když staví na úspěchu NA-RX100 a NA-RX100II, je zřejmé, že Nauticam tyto pouzdra rozhodně pouze nezkopíroval. Funkce, které byste očekávali, jsou jistě přítomné, jako ergonomický design, jasně označené ovládací prvky, vytvarované spouště a další. Bližší pohled odhalí funkce, jako je aktualizovaný propojovací blok z optických vláken, vestavěný vakuový check systém, 2 přepážky příslušenství a podpora pro směrování kabelů HDMI pro externí monitor.

NA-RX1000III je tvořen z bloku z pevného hliníku a poté se tvrdě eloxuje. Výsledkem je robustní a spolehlivé zařízení, které vydrží slanou vodu a každodenní drsné potápění. Protože pouzdro dovoluje skvělý přistup ke všem ovládacím prvkům kamery, včetně předního ovládacího kroužku, může uživatel využít vylepšenou programovatelnost v RX00III.


Technické specifikace

Hloubková dostupnost 100m
Váha 0.83kg
Rozměry 150mm šířka × 101mm výška × 107mm hloubka

 

Na všechny výrobky Nauticam je nutné zaplatit zálohu 70% z kupní ceny. Bez zaplacené zálohy nebude objednávka akceptována. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Foto-Video pro potápění
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: