Garmin Descent Mk1 Sapphire Silver, Black band

Kód: 010-01760-12
Video
Značka: Garmin
25 990 Kč 21 479 Kč bez DPH 25 990 Kč / 1 ks
Skladem, u Vás do 4 dnů
Můžeme doručit do:
23.4.2021

První potápěčský počítač v podobě klasických hodinek, který nabízí kombinaci funkcí potápěčského počítače, všestranného GPS sporttesteru, mapové GPS navigace a chytrých hodinek s vynikající výdrží a odolností. Komunikace v češtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První potápěčský počítač v podobě klasických hodinek, Garmin Descent Mk1 Sapphire Silver s černým silikonovým řemínkem a ocelovou lunetou

Již nemusíte měnit svoje oblíbené sportovní hodinky Garmin Fenix při potápění za objemné jednoúčelové počítače. Nyní Vám stačí jen Garmin Descent Mk1. Ve spojení s aplikací pro mobilní telefon se jedná o úžasný multisportovní nástroj, který má dokonale propracované menu pro nastavení ponorů včetně jejich plánování.

Garmin Descent valve

* Automatický záznam potápěčských aktivit
* Odolné provedení s ocelovým tělem a safírovým sklem
* Vysoce citlivý GPS/GLONASS přijímač
* 3-osý kompas, výškoměr, hloubkový a teplotní senzor, gyroskop
* Optický snímač pro měření srdečního tepu
* Multisportovní profily pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf a další
* Intuitivní a snadné plánování ponorů přímo na displeji hodinek
* Dostupná aplikace pro plánování ponorů včetně výpočtu dekompresních přestávek
* Profily pro různé druhy potápění: Single-gas, Multi-gas, Gauge, Apnea a Apnea hunt
* Stopky s upozorněním na čas, po který je zakázáno létat
* Volitelně nastavitelné kombinace zvukových a vibračních alarmů
* Intuitivní prostředí se zobrazením: hloubky, času ponoru, temploty, NDL/TTS, 
poměru sestupu/výstupu, směs, PO2, N2 zátěž, informace o dekomprasních zastávkách a další
* Odolné pro ponoření do 100M dle normy EN 13319
* Výdrž akumulátoru až 21 dní v režimu hodinek, až 20 hodin s plně zapnutým GPS

Garmin Descent zavazi

Garmin Descent Mk1 je první potápěčský počítač v podobě klasických hodinek, který nabízí kombinaci funkcí potápěčského počítače, všestranného GPS sporttesteru, mapové GPS navigace a chytrých hodinek s vynikající výdrží a odolností.

Volné nebo přístrojové potápění, potápění se vzduchem nebo jinými směsmi, snadné plánování ponorů s výpočtem celkového potřebného času, včetně dekompresních časů a hloubek, měření srdečního tepu pod vodou pomocí optického měření nebo pomocí hrudních pásů, orientace pod vodou pomocí 3D kompasu, zvukové a vibrační alarmy, podsvícený displej, funkce ukládání místa ponoru a vynoření... Nejen tyto, ale i další potápěčské funkce nabízí nové potápěčské hodinky Garmin Descent Mk1 s odolností do 100 metrů dle standardu EN13319.

Výčet funkcí hodinek Descent Mk1 nekončí jen u funkcí potápěčského počítače. Jejich koncept vychází z úspěšného modelu Garmin Fénix5X, ze kterého přebírají funkce všestranného GPS sporttesteru, outdoorové a navigační funkce a konečně i funkce chytrých hodinek. Vše společně je vloženo do těla hodinek, které se dají nosit po celý rok jak na potápění, tak i na trénink nebo i do práce. Podobně jako i jiné chytré hodinky značky Garmin i Descent Mk1 se může pochlubit vysokou odolností a dlohou výdrží. Na jedno nabití vydrží Descent Mk1 až 21 dní v režimu hodinek, až 12 dní v režimu smartwatch, až 20 hodin s plně zapnutým GPS nebo až 30 hodin v úsporném UltraTrac GPS módu.

Sportovní funkce hodinek můžete využít pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf a řadu dalších sportů. Pro každý sport mají hodinky k dispozici samostatný sportovní profil, který má k dispozici specifické funkce a pamatuje si svoje individuální nastavení. Hodinky například při běhu měří tempo v min/km, na kole rychlost v km/h. Pokud je vezmete v zimě na sjezdovku, umí rozpoznat a automaticky pozastavit stopky při jízdě lanovkou a cestou z kopce měřit vzhledem k vyšším sklonům 3D rychlost a 3D vzdálenost. V bazénu hodinky automaticky rozeznají plavecký způsob a změří tempo, čas a například počet záběrů ruky. Hodinky vás potěší i v případě, že jste příznivci běžeckých pásů, veslovacích nebo cyklistických trenažérů, se správnými senzory umí změřit i tyto sportovní aktivity.

Funkce chytrých hodinek jsou kompatibilní s většinou dostupných smartphonů. Tréninkový on-line deník Garmin Connect je k dispozici jako mobilní aplikace pro iOS, Android nebo případně Windows Phone a případně i jako webová aplikace pro klasický počítač. V tréninkovém deníku se ukládají a podrobně vyhodnocují všechny zaznamenané sportovní aktivity, včetně potápění.

Hodinky Descent Mk1 jsou kompatibilní s platformou Connect IQ a umožňují rozšíření funkcí pomocí Connect IQ volně stažitelných funkcí, aplikací a vzhledů hodinek. Vývojové prostředí Connect IQ je volně k dispozici pro zájemce o vývoj vlastních aplikací.

Obsah balení:
* hodinky Descent Mk1 s černým silikonovým řemínkem

* extra-dlouhá (26 cm) nastavitelná část černého silikonového řemínku
* datový a napájecí kabel
* manuál

Garmin Descent Mk1 Sapphire Silver Black diver

Doplňkové parametry

Kategorie: Počítače
Záruka: 2 roky

Potápěčský počítač Garmin Descent Mk1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: