Aqua Sphere (Michael Phelps) plavecká vesta SWIM VEST, růžová/fialová, vel. L (3-6 let)

Kód: ST134EU0205L ST134EU0205M Zvolte variantu
749 Kč 619 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné Dočasně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Plavecká vesta je k dispozici ve dvou velikostech a má několik nastavitelných pásků pro přesné a pohodlné nastavení. Plavecká vesta je nadnášecí pomůcka, která napomáhá dětem se naučit ležet na ve vodě na břichu a na zádech. Součástí je také držadlo na zádech, takže rodič nebo instruktor může upravit polohu dítěte při pohybu ve vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aqua Sphere ( Michael Phelps ) plavecká vesta SWIM VEST, zelená/modrá, vel. L (3-6 let)

Plavecká vesta Aqua Sphere – top produkt. V současné době neexistuje na trhu žádný podobný produkt, který by alespoň částečně splňoval přísná kritéria, kterými tato dětská plavecká vesta disponuje.

Plavecká vesta je k dispozici ve dvou velikostech a má několik nastavitelných pásků pro přesné a pohodlné nastavení. Plavecká vesta je nadnášecí pomůcka, která napomáhá dětem se naučit ležet na ve vodě na břichu a na zádech. Součástí je také držadlo na zádech, takže rodič nebo instruktor může upravit polohu dítěte při pohybu ve vodě.

Charakteristiky:

  • Nadnášecí pomůcka poskytující vztlak a stabilitu.
  • Pěnové vztlakové panely napomáhají vyvážené poloze těla a pohodlí ve vodě. Přesouvají se přes sebe, což dokonale kopíruje zaoblení trupu dítěte.
  • Zadní držadlo pro upravení polohy dítěte při plavání a pro jednoduché přidržení rodičem.
  • Několik nastavitelných a polstrovaných pásků zajišťuje pohodlné nastavení.
  • Bezpečnostní přezky, které nelze rozepnout pouze jednou rukou.

Cílový věk: 3-6 let/ 18-30 kg

Technologie a materiály:

  • Vnější materiál: 50% Polyester/50% SBR guma
  • Vnitřní materiál: 100% Polyester
  • Vnitřní nadnášecí pěna: 100% PE
  • Popruhy: 100% PP
  • Bezpečnostní přezky: 100% POM

Po každém použití v chlorované vodě ( bazénu ) vestu dokonale opláchněte. Zvýšíte tak její životnost. Nenechávejte vestu na přímém slunci.

Produkty Michael Phelps Swim Method jsou určené pro učení malých dětí plavání. Nejedná se o hračky! Jedná se o nadnášecí pomůcky napomáhající plavání a musí se používat pouze pod stálým dohledem dospělé osoby.

Produkty Michael Phelps Swim Method nejsou záchranné pomůcky, neudrží uživatele tváří nad hladinou ani nebrání utonutí. Nikdy nenechávejte dítě ani na chvilku bez dozoru. Udržujte nepřetržitý kontakt s dítětem.

Před prvním použitím si důkladně přečtěte celý návod na použití a bezpečnostní upozornění. Ujistěte se, že je produkt vhodný pro vaše dítě podle váhové a věkové kategorie. Pokud produkt vykazuje známky poškození, tak ho nepoužívejte a ihned ho vyřaďte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plavecké potřeby
Záruka: 2 roky
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:13
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=st-potapeni.cz&id=ulg35
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení