Garmin vivoActive3 Optic Silver, White band

Kód: 50/S50
Video
Značka: Garmin
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH 8 990 Kč / 1 ks
Skladem, u Vás do 4 dnů
Můžeme doručit do:
25.6.2021
Malé a lehké multisportovní hodinky s možností NFC plateb. Vivoactive3 zvládnou více než 15 sportovních profilů:
od chůze, běhu (venku i uvnitř), jízdy na kole (venku i uvnitř), jízdy na in-line bruslích, plavání v bazénu, lyžování (sjezdového i běžeckého), přes golf, veslování..., až po jógu nebo cvičení ve fitness centru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podobně jako předchozí generace hodinek, i vivoActive3 nabízí celodenní měření srdečního tepu přímo na zápěstí, hodinky jsou ale tenčí a mají kulatý ciferník. Svým vzhledem nejvíce připomínají Garmin fénix5S, oproti nim jsou ale tenčí, lehčí a ovládané pomocí dotykové obrazovky. Zajímavostí hodinek vivoActive3 je dotykové ovládání nejen na displeji, ale možnost rychle rolovat v menu a obrazovkách i pomocí přejíždění prstu po boku hodinek.
Hodinky jsou doplněné jedním klasickým tlačítkem, které je umístěno na pravé straně, podobně jako nejběžnější umístění korunky u klasických hodinek. Pokud by uživateli hodinek vivoActive3 ale pozice tlačítka vadila – tlačítko by například nechtěně mačkal ohybem ruky při sportu – je možné u hodinek otočit displej a tlačítko mít tím pádem na levé straně.


 

Garmin vivoactive3
Dostupné varianty hodinek vivoActive3 (zleva): Garmin vivoActive3 Optic Silver Black, Garmin vivoActive3 Optic Silver White a Garmin vivoActive3 Optic Grey PVD

 
Bezdrátové platby
platby
Další novinkou hodinek je integrovaná technologie Garmin PAY pro bezdrátové platby. vivoActive3 jsou vůbec první hodinky značky Garmin, které bezdrátové platby přináší. Bezdrátové platby budou ze začátku dostupné jen v některých zemích, mezi kterými zatím Česká republika chybí, doufáme ale, že do konce roku se počet zemí výrazně rozšíří. Služba Garmin Pay počítá s podporou nejrozšířenějších platebních karet typu VISA nebo MasterCard. Svoji existující kartu bude možné pomocí služby Garmin Pay spárovat s hodinkami vivoActive3 a v obchodě platit přímo ze zápěstí ruky.


 

Garmin vivoactive3

Dotykový displej je na slunci skvěle čitelný i s 0% podsvícením.


Vestavěný snímač tepu a dotykový displej
Hodinky vivoActive3 využívají Garmin Chroma displej s vysokým rozlišením a skvělou čitelností za všech světelných podmínek. Displej hodinek v průběhu dne nezhasíná a data na displeji – ať už čas nebo tréninkové údaje – jsou neustále vidět. Na spodní straně hodinek je umístěn Garmin Elevate senzor pro optické měření srdečního tepu přímo ze zápěstí ruky. Hodinky poskytují průběžné, celodenní měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu a zobrazením jeho průběhu v rámci posledních 7 dnů. Díky měření variability srdečního tepu jsou hodinky schopné monitorovat a zaznamenávat celodenní míru stresu a uživateli dokáží pomoci s eliminací opakujících se stresových situací a související změnou životního stylu. Při sportu dokáží hodinky zhodnotit a monitorovat úroveň fyzické kondice svého uživatele pomocí parametrů, jako je VO2max nebo stanovení věku podle kondice.


 

Garmin vivoactive3Garmin vivoactive3

Pomocí platformy ConnectIQ můžete u hodinek mít ručičky nebo digitální čas. Podobně, jako předchozí generace, i vivoActive3 je všestranným sporttesterem s podporou většiny běžných sportů.Garmin connect
Podobně jako u jiných sporttesterů značky Garmin, i uživatelé vivoActive mohou bezplatně využívat služeb tréninkového deníku Garmin Connect jak ve webové, tak i v mobilní verzi. Garmin Connect dokáže uchovat, vyhodnotit a sdílet širokou škálu sportovních aktivit, včetně zobrazení zdolané trasy nad mapou nebo podrobného vyhodnocení. Menu hodinek i tréninkový deník jsou k dispozici i v českém jazyce. Hodinky vivoActive podporují programovatelné prostředí Garmin Connect IQ, pomocí kterého je možné hodinky bezpatně rozšířit o nové aplikace, ciferníky či datová pole.


 

Garmin vivoactive3

Díky vodotěsnosti můžete s hodinakmi klidně do bazénu a nemusíte se bát ani toho, že nenadále zmoknete.


Chytré hodinky
V případě propojení hodinek s kompatibilním chytrým telefonem je možné využívat funkcí chytrých hodinek, ke kterým patří možnost zobrazení příchozích volání, sms a dalších notifikací z mobilního telefonu. Hodinky jsou schopné v telefonu ovládat hudební přehrávač, zobrazovat předpověď počasí nebo fungovat jako dálkový ovladač akčních kamer řady Virb. Během sportovních aktivit je možné pomocí připojeného mobilního telefonu aktivovat funkci LiveTrack, která umožňuje s přáteli nebo fanoušky živě sdílet pozici, rychlost či srdeční tep sportovce na závodní nebo tréninkové trati.


Důležité vlastnosti hodinek:
Displej: 1,2”, dotykový Garmin Chroma
Hmotnost: 43 gramů
Odolnost proti vodě: 5ATM (souvislé plavání)
Bezdrátové technologie: BLE, ANT+, NFC
Šířka řemínků: 20mm
Podpora externích snímačů” ANT+, BLE
Výdrž baterií na 1 nabití: 8 dnů v režimu Smartwatch, 13 hodin se záznamem GPS

Doplňkové parametry

Kategorie: Plavecké a univerzální sportovní hodinky
Záruka: 2 roky

Garmin vivoActive3 Optic představení CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: